O firmie

„Jacuńska Nieruchomości”

rozpoczęła działalność w 2007 roku w Gnieźnie. Podstawowy obszar działalności firmy to województwo wielkopolskie, ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Gnieznem i jego okolicami. Proponujemy bogatą ofertę nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia - budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, lokale mieszkalne i użytkowe, obiekty komercyjne, tereny, działki, grunty.
Dzięki współpracy z firmami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z innych regionów Polski, zapewniającymi przede wszystkim wiedzę o lokalnych rynkach nieruchomości, działalność biura obejmuje również pozostałe regiony.
Skuteczna współpraca biura „Jacuńska Nieruchomości” możliwa jest przede wszystkim dzięki przynależności do Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Członkostwo w powyższych organizacjach to z jednej strony gwarancja wysokich standardów działania pracowników biura w zakresie obsługi klientów a z drugiej dostępność do szerszej bazy informacji o nieruchomościach i możliwość oferowania nieruchomości większej grupie odbiorców oraz możliwość rzetelnej obsługi klienta na innych rynkach lokalnych.
Tym co nas wyróżnia - oprócz możliwości dotarcia do najszerszej grupy klientów - jest również skuteczność wynikająca ze stosowania (preferowania) umów z klauzulą wyłączności. Podstawowe filary, na których dzisiaj opiera się działalność firmy to doświadczenie, wiedza i kompetencje służące jednemu celowi – rzetelnej i skutecznej obsłudze każdego klienta.
Usługi świadczone w ramach działalności „Jacuńska Nieruchomości”:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  • doradztwo (w zakresie rynku nieruchomości);

Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne. Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami.

ZAPRASZAMY !