• Dom na sprzedaż

  Miasto: Toruń

  Ulica: Wrzosy

  Pow.: od 100m2 do 200m2

  Cena od: 400 000zł za m2

  Zobacz szczegóły
 • Dom na sprzedaż

  Miasto: Bydgoszcz

  Ulica: Fordon

  Pow.: od 80m2 do 190m2

  Cena od: 333 000zł za m2

  Zobacz szczegóły

Należymy do

Loga/logo ptedrn.JPG
Loga/logo-pfrn.gif
Loga/logo_pan.jpg
Loga/pprn_logo.jpg

O firmie

„Jacuńska Nieruchomości”

rozpoczęła działalność w 2007 roku w Gnieźnie. Podstawowy obszar działalności firmy to województwo wielkopolskie, ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Gnieznem i jego okolicami. Proponujemy bogatą ofertę nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia - budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, lokale mieszkalne i użytkowe, obiekty komercyjne, tereny, działki, grunty.
Dzięki współpracy z firmami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z innych regionów Polski, zapewniającymi przede wszystkim wiedzę o lokalnych rynkach nieruchomości, działalność biura obejmuje również pozostałe regiony.
Skuteczna współpraca biura „Jacuńska Nieruchomości” możliwa jest przede wszystkim dzięki przynależności do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Członkostwo w powyższych organizacjach to z jednej strony gwarancja wysokich standardów działania pracowników biura w zakresie obsługi klientów a z drugiej dostępność do szerszej bazy informacji o nieruchomościach i możliwość oferowania nieruchomości większej grupie odbiorców oraz możliwość rzetelnej obsługi klienta na innych rynkach lokalnych.
Tym co nas wyróżnia - oprócz możliwości dotarcia do najszerszej grupy klientów - jest również skuteczność wynikająca ze stosowania (preferowania) umów z klauzulą wyłączności. Podstawowe filary, na których dzisiaj opiera się działalność firmy to doświadczenie, wiedza i kompetencje służące jednemu celowi – rzetelnej i skutecznej obsłudze każdego klienta.
Usługi świadczone w ramach działalności „Jacuńska Nieruchomości”:

Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne. Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami.

ZAPRASZAMY !

Polityka prywatności
Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów