Dla sprzedających

Sprzedaż nieruchomości to dla każdego z nas ważna i odpowiedzialna decyzja. W celu ustalenia odpowiedniej ceny za nieruchomość warto oprzeć się na wiedzy i doświadczeniu eksperta, czyli agenta profesjonalnego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Sprzedawca nieruchomości może w ten sposób uzyskać informacje o cenach transakcyjnych podobnych nieruchomości.

Potrafimy porozumieć się co do ceny nieruchomości między sprzedającym a kupującym. Dodać należy, że nie jesteśmy stroną, ale zależy nam na znalezieniu kompromisu i robimy wszystko, aby strony doszły do porozumienia.

Dbamy również o dokumenty związane ze sprzedażą tj. zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami, na podstawie umowy pośrednictwa zawartej z nami, mamy możliwość pobierania wszelkich odpisów, wypisów i zaświadczeń, które są niezbędne do transakcji sprzedaży.

Służymy również pomocą przy redagowaniu wszelkiego rodzaju umów np. przedwstępnej, sprzedaży a także załatwiamy końcowe formalności tj. w naszej obecności podpisujemy protokoły zdawczo-odbiorcze.

Ponadto dbamy o wizerunek i marketing Państwa nieruchomości poprzez reklamę w Internecie na naszej oficjalnej stronie WWW www.jacunska.pl, a także na portalach takich jak Gratka.pl (oraz portalach należących do Grupy Melog Morizon), Nieruchomości-Online.pl czy też ogłoszenia w prasie.

Korzystając z usług pośrednika oszczędzają Państwo swój drogocenny czas.