• Dom na sprzedaż

  Miasto: Toruń

  Ulica: Wrzosy

  Pow.: od 100m2 do 200m2

  Cena od: 400 000zł za m2

  Zobacz szczegóły
 • Dom na sprzedaż

  Miasto: Bydgoszcz

  Ulica: Fordon

  Pow.: od 80m2 do 190m2

  Cena od: 333 000zł za m2

  Zobacz szczegóły

Dla sprzedających

Sprzedaż nieruchomości to dla każdego z nas ważna i odpowiedzialna decyzja. W celu ustalenia odpowiedniej ceny za nieruchomość warto oprzeć się na wiedzy i doświadczeniu eksperta, czyli agenta profesjonalnego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

jacunska-obrazki/wiezowiecny203x300.jpgSprzedawca nieruchomości może w ten sposób uzyskać informacje o cenach transakcyjnych podobnych nieruchomości.

Potrafimy porozumieć się co do ceny nieruchomości między sprzedającym a kupującym. Dodać należy, że nie jesteśmy stroną, ale zależy nam na znalezieniu kompromisu i robimy wszystko, aby strony doszły do porozumienia.

Dbamy również o dokumenty związane ze sprzedażą tj. zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami, na podstawie umowy pośrednictwa zawartej z nami, mamy możliwość pobierania wszelkich odpisów, wypisów i zaświadczeń, które są niezbędne do transakcji sprzedaży.

Służymy również pomocą przy redagowaniu wszelkiego rodzju umów np. przedwstępnej, sprzedaży a także załatwiamy końcowe formalności tj. w naszej obecności podpisujemy protokoły zdawczo-odbiorcze.

Ponadto dbamy o wizerunek i marketing Państwa nieruchomości poprzez reklamę w Internecie na naszych oficjalnych stronach www.jacunska.pl i www.jacunska.gratka.pl czy ogłoszenia w prasie.

Korzystając z usług pośrednika oszczędzają Państwo swój drogocenny czas.

Polityka prywatności
Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów